Informacje podstawowe:

Oferta nr: 98DZ/LS
Miejscowość: Skoczów
Dzielnica: okolice - Pogórze
Powierzchnia działki: 2049 m2
Rodzaj działki: budowlana
Cena: 125 000 zł
Zdjęcia

Informacje szczegółowe
Nieruchomość położona w gminie Skoczów, w sołectwie Pogórze, składająca się z dwóch niezabudowanych działek gruntu oraz wewnętrznej drogi dojazdowej, o łącznej powierzchni 20a49m². Każda z działek ma powierzchnię 8,6a i wymiary 20m szer. × 40m dług. Teren całej nieruchomości przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza w tym położeniu również zabudowę bliźniaczą i szeregową). Wzdłuż działek wytyczona została droga dojazdowa o szer. 4m, która również jest częścią sprzedawanej nieruchomości.
Oferowana nieruchomość daje duży potencjał nowemu właścicielowi, ponieważ można ją użytkować w obecnej formie (tzn. jako całość) lub każdą z wchodzących w jej skład działek oddzielnie (wtedy można np. jedną z działek sprzedać).
Nieruchomość położona jest przy gminnej drodze o nawierzchni asfaltowej, a jej dużą zaletą jest dostęp do wszystkich sieci infrastruktury technicznej – sieć wodociągowa, elektryczna NN, kanalizacji sanitarnej znajdują sie na działce, a gazociąg zlokalizowany jest w ulicy przed działką. Cały teren jest ogrodzony, a dodatkowo na działce znajduje się niewielka altana.

Oferta na wyłączność.
Kontakt w sprawie oferty: 601-702-212.

Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66KC, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny.