Informacje podstawowe:

Oferta nr: 56D/LS
Miejscowość: Brenna
Dzielnica:
Ilość pokoi: 13
Powierzchnia użytkowa: 492,84 m2
Powierzchnia działki: 1866 m2
Stan techniczny: do wykończenia
Cena: 1 480 000 zł
Zdjęcia

Informacje szczegółowe
Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położona nieruchomość, zlokalizowana w Brennej. Składa się z wolnostojącego budynku mieszkalnego z apartamentami mieszkalnymi pod wynajem oraz widokowej działki gruntu, której powierzchnia wynosi 1866m².
Budynek będący w trakcie budowy, który aktualnie jest w stanie do wykończenia, składa się z dwóch niezależnych części. Posiada cztery kondygnacje − piwnice pod częścią budynku, parter, piętro oraz poddasze użytkowe, o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 492,84m².
Rozkład pomieszczeń przedstawia się następująco:
− na kondygnacji piwnic są 3 pomieszczenia, kotłownia oraz łazienka,
− na parterze usytuowane są: 1-pokojowy apartament o pow. uż. 33,94m² dla osoby niepełnosprawnej na wózku, 2-pokojowe mieszkanie o pow. uż. 60,05m² dla właściciela (bądź zarządcy budynku) oraz 1-pokojowy apartament o pow. uż. 45,63m²,
− na piętrze znajdują się: 2-pokojowy apartament o pow. uż. 60,22m² oraz dwa 1-pokojowe apartamenty o pow. uż. 45,59m² i 34,29m²
− w skład poddasza użytkowego wchodzą trzy jednopokojowe apartamenty o powierzchniach użytkowych wynoszących: 40,55m², 27,17m² i 22,90m²
Wszystkie opisane wyżej apartamenty są całkowicie funkcjonalnie niezależne – każdy z nich posiada własną kuchnię, bądź aneks kuchenny oraz łazienkę z wc. Każdy będzie miał również niezależne centralne ogrzewanie z oddzielnym 2-funkcyjnym gazowym kotłem centralnego ogrzewania.
Budynek wyposażony jest we wszystkie sieci infrastruktury technicznej: prąd 230V i 380V, gaz ziemny z sieci, wodną (studnia na działce), kanalizacyjną z odprowadzeniem do bezodpływowego zbiornika + możliwość podłączenia do sieci kanalizacji gminnej).
Częścią składową nieruchomości jest działka, w całości ogrodzona i częściowo zagospodarowana.
Nieruchomość jest bardzo korzystnie położona, w ustronnym miejscu, a jednocześnie z bardzo dobrym dojazdem do centrum Brennej, Ustronia, Cieszyna, Bielska czy Katowic. Blisko również do rzeki Brennicy, ścieżek rowerowych, czy szlaków spacerowych.

Kontakt w sprawie oferty: 601-702-212.

Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66KC, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny.