Informacje podstawowe:

Oferta nr: 57D/LS
Miejscowość: Jasienica
Dzielnica: okolice - Roztropice
Ilość pokoi: 2
Powierzchnia użytkowa: 90 m2
Powierzchnia działki: 8818 m2
Stan techniczny: do remontu
Cena: 290 000 zł
Zdjęcia

Informacje szczegółowe
Opisywana nieruchomość jest położona w sołectwie Roztropice, w gminie Jasienica. W jej skład wchodzi widokowa działka gruntu o powierzchni 8818m², zabudowana jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym oraz dwoma budynkami gospodarczymi.
Budynek mieszkalny jest obiektem wolnostojącym, o konstrukcji murowanej, zbudowany w latach 60-tych XXw., z cegły. Jest to budynek parterowy, podpiwniczony z poddaszem, które można zaadaptować na cele mieszkalne.
Część mieszkalna budynku znajduje się na kondygnacji parteru, w skład którego wchodzą: wiatrołap, komunikacja, wc, przedpokój, dwa przestronne i ustawne pokoje o powierzchni 21m² każdy i wymiarach 5m ×4,20m, kuchnia ze spiżarką oraz łazienka. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi niespełna 90m².
Wewnątrz budynek wymaga remontu, jednak stanowi świetną bazę do tego, aby zrealizować własny pomysł na komfortowy dom jednorodzinny. Mury nie są popękane, stropy w budynku są żelbetowe, wymieniona została większość okien na okna pcv, pokrycie dachu jest szczelne, a kominy w częściach wystających nad dach zostały wymurowane na nowo.
Nieruchomość wyposażona jest w następujące sieci infrastruktury technicznej: sieć elektryczną (230 i 360V), sieć gazową, wodną (dwie studnie jest na działce) oraz kanalizacyjną (szambo na działce).
Częścią składową nieruchomości są również dwa budynki gospodarcze.
Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnym miejscu, blisko lasu. Obiekty użyteczności publicznej takie jak: przedszkole, szkoła podstawowa, sklepy, obiekty sportowe, oddalone są o 3km. Dojazd samochodem do Skoczowa zajmuje ok. 15 minut, a do Bielska-Białej ok. 20min.
Dodatkowo istnieje możliwość powiększenia powierzchni gruntu, poprzez dokupienie działki o powierzchni 5200m², która graniczy z opisywaną nieruchomością.

Oferta na wyłączność.
Kontakt w sprawie oferty: 601-702-212.

Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66KC, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny.