Informacje podstawowe:

Oferta nr: 68D/LS
Miejscowość: Dębowiec
Dzielnica: okolice - Iskrzyczyn
Ilość pokoi: 4
Powierzchnia użytkowa: 105 m2
Powierzchnia działki: 843 m2
Stan techniczny: bardzo dobry
Cena: 485 000 zł
Zdjęcia

Informacje szczegółowe
Na sprzedaż nieruchomość położona w jednej z miejscowości niedaleko Skoczowa (ok. 4 km od centrum miasta), w skład której wchodzi jednorodzinny budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej wynoszącej 105m², posadowiony na zagospodarowanej i widokowej działce o powierzchni 843m².

Budynek został oddany do użytku w 2007r, jest obiektem parterowym, o konstrukcji tradycyjnej (murowany). Składa się z kuchni przestronnego salonu z aneksem jadalnym oraz wyjściem na taras, dwóch pokoi, sypialni, przedpokoju, łazienki, dwóch pomieszczeń gospodarczych, wiatrołapu oraz garażu. Budynek wybudowany i wykończony z materiałów wysokiej jakości, jest w bardzo dobrym stanie technicznym, nie wymagającym ponoszenia nakładów na remont. Budynek sprzedawany jest praktycznie z kompletnym umeblowaniem i wyposażeniem, więc można w nim zamieszkać od razu po przekazaniu nieruchomości nowym właścicielom.

Nieruchomość ma zapewniony dostęp do wszystkich sieci infrastruktury technicznej (energia elektryczna, gaz, woda z sieci, kanalizacja publiczna), posiada centralne ogrzewanie gazowe (kocioł dwufunkcyjny) oraz dodatkowo kominek w salonie, instalację alarmową, a wszystkie okna wyposażone są w rolety zewnętrzne.

Częścią składową nieruchomości jest działka gruntu o powierzchni 843m², w całości ogrodzona i zagospodarowana, z której rozciąga się piękny widok na Beskidy oraz okoliczne tereny.
Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy i przylega bezpośrednio do drogi publicznej o charakterze lokalnym i nawierzchni asfaltowej, przejezdnej o każdej porze roku.

Oferta na wyłączność.
Kontakt w sprawie oferty: 601-702-212.

Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66KC, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny.