Informacje podstawowe:

Oferta nr: 47M/LS
Miejscowość: Cieszyn
Dzielnica: okolice centrum
Ilość pokoi: 3
Powierzchnia użytkowa: 96,42 m2
Stan techniczny: do częściowego remontu
Cena: 300 000 zł
Zdjęcia

Informacje szczegółowe
Na sprzedaż wyodrębniony lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej wynoszącej 96,42m², położony na parterze pięknej willi pochodzącej z lat 20-tych XX wieku wraz z 5-cio arową działką gruntu do wyłącznego użytku właścicieli mieszkania. Nieruchomość zlokalizowana jest w Cieszynie nad brzegiem rzeki Olzy, nieopodal Wzgórza Zamkowego, Mostu Przyjaźni i starówki.

Mieszkanie składa się z trzech przestronnych pokoi (każdy pokój ma powierzchnię powyżej 20m² oraz oddzielne wejście z przedpokoju, a z jednego z pokoi jest wyjście na zadaszony taras), kuchni z pomieszczeniem jadalnianym oraz spiżarką, łazienki, oddzielnego wc oraz przedpokoju.

Do mieszkania przynależą także pomieszczenia gospodarcze w piwnicy (w tym garaż) o łącznej powierzchni 57,72m².

Oprócz opisywanego lokalu mieszkalnego, w budynku znajduje się jeszcze tylko jeden lokal (na piętrze) – również o przeznaczeniu mieszkalnym.

Wraz mieszkaniem sprzedawana będzie również działka gruntu o powierzchni 510m², która przylega do budynku, ale stanowi odrębną własność i użytkowana jest wyłącznie przez właścicieli sprzedawanego lokalu mieszkalnego.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej wyjątkowe położenie – w zacisznym miejscu nad brzegiem Olzy z licznymi terenami zielonymi w pobliżu – zarówno po polskiej, jak i czeskiej stronie rzeki, a jednocześnie bardzo blisko ścisłego centrum miasta, z wszystkimi jego udogodnieniami.

Oferta na wyłączność.
Kontakt w sprawie oferty: 601-702-212.

Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66KC, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny.