Informacje podstawowe:

Oferta nr: 72D/LS
Miejscowość: Skoczów
Dzielnica:
Ilość pokoi: 8
Powierzchnia użytkowa: 188 m2
Powierzchnia działki: 1522 m2
Stan techniczny: dobry
Cena: 420 000 zł
Zdjęcia

Informacje szczegółowe
Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położona nieruchomość, w skład której wchodzi zagospodarowana i ogrodzona działka gruntu o powierzchni 1522 m², zabudowana jednorodzinnym, wolnostojącym budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem garażowym.
Usytuowana jest w Skoczowie w odległości zaledwie 1,5 km od centrum miasta, na wzniesieniu, skąd rozpościera się piękny widok na panoramę Beskidów.
Będący częścią składową opisywanej nieruchomości budynek mieszkalny jest obiektem wolnostojącym, dwukondygnacyjnym (parter i piętro), a jego powierzchnia użytkowa wynosi 188 m². Zarówno parter jak i piętro pełnią funkcję mieszkalną i mogą być użytkowane jako niezależne części (mieszkania). W skład parteru wchodzą: przedpokój, 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc (powierzchnia użytkowa parteru wynosi 77 m²). Mieszkanie na piętrze jest większe (111 m²) i składa się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 4 pokoi, kuchni oraz dwóch łazienek.
W skład budynku mieszkalnego wchodzi jeszcze garaż oraz pomieszczenie gospodarcze. Dodatkowo na działce usytuowany jest wolnostojący murowany garaż oraz zadaszona altana.
Budynek mieszkalny jest w dobrym stanie technicznym – prace remontowe i modernizacyjne prowadzone były na bieżąco (zmieniono konstrukcję oraz pokrycie dachu, wykonano ocieplenie ścian zewnętrznych oraz nową elewację, są wymienione okna oraz kocioł centralnego ogrzewania (gazowy, dwufunkcyjny, kondensacyjny).
Oferta na wyłączność.
Kontakt w sprawie oferty: 601-702-212.

Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66KC, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny.